Skrydžiai per Rusiją

Atostogos Rusijoje – labai populiarios. Šalis – milžinė turistus pritraukia išskirtiniais kultūros lobiais, šimtametėmis tradicijomis bei unikalia istorija. Rusijos miestai – tiesiog fantastiški! Juose susijungia modernumas su istorine architektūra ir šimtametėmis tradicijomis bei papročiais. Na, o kelionė Rusijos gamtoje – tiesiog nepamirštama patirtis. Nepažabotos stepės, miškai, upės, jūra, uolos, kalnai... Negana to, Rusija – ekonominė galiūnė. Rusija išvysčiusi visas savo industrijas, ypatingai turizmo ir susisiekimo. Vieni didžiausių pasaulio oro uostų įsikūrę būtent Rusijoje. Jei keliausite į tolimus pasaulio kampelius, labai didelė galimybė, kad tarpinė stotelė bus vienas iš Rusijos oro uostų.

Skrydžiai per Rusiją

Rusijos oro uostai – vieni didžiausių pasaulyje ir vykdo skrydžius į tolimiausius pasaulio kampelius. Labai dažnai, tolimi skrydžiai turi tarpines stoteles. Taigi, jei norite keliauti iš Lietuvos į Kiniją arba kitas Azijos šalis, labai didelė tikimybė, jog jums teks tarpinio skrydžio laukti viename iš Rusijos oro uostų. Labai dažnai vykdomi skrydžiai per Rusiją į Kiniją ir skrydžiai per Rusiją į Ameriką.

Skrydžiai per Rusiją į Aziją

Kadangi dalis Rusijos yra Azijos žemyne, labai patogu skristi iš Rusijos į Azijos šalis. Per Rusiją vykdomi skrydžiai į tokias vietas kaip Taivanas, Filipinai, Libanas, Maldyvai bei kitos šalys. Labai populiarūs skrydžiai Rusija – Kinija bei Rusija – Japonija. Skrydžiai per Rusiją vykdomi ne tik į Azijos šalis, tačiau ir į tolimuosius žemynus – Afriką, Ameriką ir Australiją.

Jei susidomėjote skrydžiais per Rusiją ir planuojate kelionę į tolimas šalis, būtinai savo atostogas pradėkite planuoti iš anksto. Pigiausi bilietai būna tuomet, kai juos perkate bent penki arba šeši mėnesiai prieš skrydį. Todėl planuokite savo atostogų laiką – taip tikrai sutaupysite pinigų.

Skrydžiai į Rusiją