Skrydžiai į Sankt Peterburgą

Atostogos Rusijoje iš ties puikus pasirinkimas tiems, kurie trokšta nuotykių ir nepamirštamų potyrių. Ši šalis pasitiks jus taip šiltai, kaip gali tik svetingieji rusai. Labai spalvinga Rusijos istorija ir unikali kultūra, sužavės net ir visko mačiusius keliautojus. Viena svarbiausių stotelių Rusijoje – Sankt Peterburgas. Dažnai šis miestas lyginimas su gražiausiomis Europos sostinėmis. Kelionė į Sankt Peterburgą pavergs jūsų širdis ir įkvėps naujo, dar nepažinto gyvenimo džiaugsmo. Nuostabaus grožio gatvės, istorinių monumentų gausa, pasaulinio garsumo muziejai ir galerijos bei jauki miesto atmosfera, garantuotai privers jus įsimylėti Sankt Peterburgą. Skrydžiai į Sankt Peterburgą – nepamirštamų atostogų pradžia!

Skrydžiai į Sankt Peterburgą

Norintys keliauti į Sankt Peterburgą, savo kelionę turėtų pradėti planuoti iš anksto. Bilietai į Sankt Peterburgą pigiausi tuomet, kai juos perkate bent keturi ar net penki mėnesiai prieš skrydžio datą. Taigi, nereikėtų atidėlioti skrydžių paieškos - kuo ankščiau įsigysite bilietus, tuo mažiau už juos mokėsite. Brangiausi lėktuvų bilietai į Sankt Peterburgą būna prieš pat skrydį. Tačiau, kartais pasitaiko labai pigių paskutinės minutės bilietų. Stebėkite oro linijų tinklalapius – gal jums nusišypsos laimė!

Skrydžiai Sankt Peterburgas – Vilnius ir Vilnius – Sankt Peterburgas, nėra labai dažni. Jie kursuoja porą kartų per savaitę, o kartais būna pertraukos ir lėktuvai gali neskristi. Tačiau jei lėktuvų bilietais pradėsite rūpintis iš anksto, tikrai nekils jokių sunkumų ir lengvai rasite sau tinkamus lėktuvų bilietus į Sankt Peterburgą.

Kelionei į Rusiją reikalingi įvairūs dokumentai. Neturėdami Rusijos vizos, nebūsite įleisti į šalį. Nesvarbu į kokį Rusijos miestą keliaujate, privalote pasirūpinti viza. Jos gaunamos nesunkiai, tad nepamirškite apsirūpinti patys ir aprūpinti savo kelionės bendražygius. Kelionės į Sankt Peterburgą sukurs jums nepamirštamas atostogas!

Skrydžiai į Rusiją