Skrydžiai į Jekaterinburgą

Jekaterinburgas – nuostabaus grožio Rusijos miestas, įsikūręs rytuose nuo Uralo kalnų. Mieste gyvena virš milijono gyventojų, kurie susilaukia dažnos kompanijos iš nuolat į miestą Jakaterinburgą atvykstančių turistų. Miestas įkurtas aštuonioliktame amžiuje ir pavadintas Petro Pirmojo žmonos Jakaterinos garbei. Šis miestas yra istorinis, jame daugybė lankytinų objektų, muziejų ir istorinių monumentų. Besilankantys Jakaterinburge tiesiog privalo nuvykti į Uralo kalnus. Žygiai į Uralo kalnus ir jų apylinkes vykdomi nuolat, taigi tikrai rasite tinkamą variantą. Jei trokštate pažinti vieną gražiausių Rusijos miestų, pasigrožėti nepažabota šalies gamta ir pajusti tikrąją Rusijos kultūrą ir tradicijas – skrydžiai į Jakaterinburgą jau laukia jūsų!

Pigūs skrydžiai į Jakaterinburgą

Jei svajojate apie keliones į Jakaterinburą, tačiau jūsų biudžetas yra ribotas – nesijaudinkite. Tiesiog gerai planuokite savo išlaidas ir tikrai neišleisite per daug pinigų. Pigūs skrydžiai į Jakaterinburgą iš Vilniaus kursuoja tikrai retai. Tačiau Maskva – Jakaterinburgas skrydžiai labai dažni – tikrai rasite sau tinkamą kelionės laiką ir kainą. Geriausias maršrutas skristi yra Vilnius – Maskva – Jakaterinburgas. Pigūs skrydžiai iš Maskvos į Jakaterinburgą vykdomi kasdien!

Pigiausi skrydžiai būna tuomet, kai bilietus perkate bent penki mėnesiai prieš kelionės datą. Artėjant prie kelionės laiko, skrydžių kainos sparčiai auga, taigi nedelskite ir savo atostogas planuokite iš anksto. Bilietų kainos prieš pat skrydį būna itin aukštos. Tačiau kartais pasitaiko labai pigių paskutinės minutės skrydžių į Jakaterinburgą. Stebėkite oro linijų tinklalapius, gal jums nusišypsos laimė!

Prieš keliaudami į Rusiją, būtinai pasirūpinkite visais reikalingais dokumentais. Jei neturėsite Rusijos vizos, paprasčiausiai negalėsite patekti į šalį. Taigi, planuodami savo atostogas, pasirūpinkite ne tik lėktuvų bilietais, viešbučiais ir nakvynėmis! Nepamirškite įsigyti Rusijos vizos ir pasirūpinkite, kad tai padarytų jūsų bendražygiai.

Skrydžiai į Rusiją

Skrydžiai iš Rusijos