Rusijos oro uostai

Rusija – šalis milžinė, į kurią turistai traukia didžiuliais srautais. Atostogos Rusijoje sparčiai populiarėja ir ne veltui. Rusija – nuostabi šalis, slepianti unikalią istoriją ir išskirtinę kultūrą. Šimtametės Rusijos tradicijos – nesulyginamos su niekuo visame pasaulyje! Tik nuvykę į Rusiją iki galo suprasite, koks iš tiesų yra rusiškas svetingumas. Rusijos turizmas itin gerai išvystytas. Kartu su turizmo industrija išvystytas ir susisiekimas – tiek vidinis, tiek tarptautinis. Skrydžiai į Rusiją nėra tokie dažni, kaip skrydžiai į Angliją arba Daniją, tačiau jų tikrai pakankamai. Rusijos oro uostai – vieni didžiausių, moderniausių ir daugiausiai avialinijų aptarnaujantys visame pasaulyje.

Vnukovo oro uostas

Vnukovo oro uostas yra vienas iš penkių keleivinių Masvkos oro uostų. Vnukovo oro uostas užima trečią vietą pagal aptarnaujamų klientų kiekį Rusijoje! Be to, du terminalai šiame uoste yra skirti tik vyriausybės darbuotojams, Rusijos ir kitų šalių prezidentai ir kiti svarbūs asmenys. Oro uostas įsikūręs vos 28km nuo miesto centro. Nuolat kursuoja autobusai, kurie gabena keleivius iš Vnukovo oro uosto į Maskvą. Maskvos Vnukovo oro uostas yra tarptautinis ir aptarnauja ne tik keleivinius lėktuvus, bet ir krovininius. Oro uostas labai modernus, saugus ir švarus. Kavinės ir parduotuvės niekad neleidžia nuobodžiauti klientams.

Domodedovo oro uostas

Pats stambiausias Rusijos oro uostas, taip pat yra įsikūręs Maskvoje. Per metus, Rusijos oro uostas Domodedovas, aptarnauja daugiau nei du milijonus keleivių! Taip pat, šis oro uostas yra vienintelis visoje Rusijoje, kuris turi galimybę leisti vienu metu kilti dviems lėktuvams. Šis oro uostas yra turbūt pats populiariausias oro uostas Rusijoje. Modernus oro uostas turi sustiprintą apsaugą, patogias poilsio vietas, daugybę kavinių ir restoranų.

Skrydžiai į Rusiją