Rusijos oro linijos

Rusija – didžiausia pasaulio valstybė. Ši šalis saugo išskirtines šimtametes tradicijas, ypatingą kultūrą ir labai spalvingą istoriją. Kelionės po Rusiją tampa vis populiaresnės ir nenuostabu! Vien kelionė po Rusijos miestus paliks jums neišdildomų įspūdžių. Rusijos miestai apjungia modernumą su istorija ir tradicijomis, vien pasivaikščiojimas miestų gatvėmis gali pasirodyti, kaip turas po muziejų. Rusijos turizmas yra puikiai išvystytas. O kartu su turizmo industrija ir susisiekimas. Rusija puikiai išvysčiusi ir vidinį, ir tarptautinį susisiekimą. Rusijoje veikia vieni didžiausių oro uostų pasaulyje. Taip pat, Rusijos oro linijos – vienos stambiausių pasaulyje ir aptarnauja milijonus keliautojų kasmet.

Rusijos oro linijos

  • Aeroflot (tarptautinė bendrovė);
  • Čiukotavia (regioninė bendrovė);
  • Yamal Airlines (regioninė bendrovė);
  • Metrojet (regioninė bendrovė);
  • UTair Aviation.

Stambiausia Rusijos oro linija – Aeroflot. Ši kompanija vykdo skrydžius į šimtus šalių visame pasaulyje. Aeroflot vykdo daugiausiai tarptautinių skrydžių ir yra vienintelė Rusijos oro linija, kuri turi oro uostų kitose valstybėse. Rusų oro linijos pasižymi kokybe ir atitinka visus aukščiausius pasaulinius standartus. Tačiau kai kurios Rusijos oro linijos nevykdo skrydžių į užsienį ir organizuoja tik vietinius skrydžius. Tokie skrydžiai vykdomi itin dažnai, nes Rusija – didžiulė, tad vietinių skrydžių paklausa yra labai didelė.

Rusijos oro linijos skrendančios į Lietuvą

Į Lietuvą iš Rusijos skrenda ne visos oro linijos. Tačiau Rusijos oro linijos, kurios vykdo tarptautinius skrydžius, dažniausiai vykdo skrydžius į Lietuvą. Dažniausiai Rusijos oro linijos skrenda į Vilnių. Skrydžiai iš Rusijos į Lietuvos sostinę yra patys populiariausi.

Bilietus iš Rusijos – Lietuva arba Lietuva – Rusija, geriausia pirkti iš anksto. Bilietai prieš pat skrydį būna labai brangūs, todėl patariame juos pirkti bent keturi arba penki mėnesiai prieš savo kelionę. Rusijos oro linijos vykdo pakankamai skrydžių į Lietuvą, todėl sau tinkamą kelionės laiką rasite nesunkiai.

Skrydžiai į Rusiją