Pigūs skrydžiai iš Rusijos

Rusija – milžiniška valstybė. Pagal plotą, Rusija yra didžiausia valstybė pasaulyje ir driekiasi nuo Baltijos jūros iki pat Ramiojo vandenyno. Vis daugiau turistų domina atostogos Rusijoje – šioje šalyje daugybė nuostabių miestų, kuriuos tiesiog privalu pamatyti. Rusijos gamta – kažkas nepaprasto! Tikrai su niekuo nesulyginama. Kelionės į Rusiją suteiks jums galimybę pažinti su šios šalies išskirtine istorija ir unikalia kultūra.

Rusija – strategiškai gera vieta ne vien atostogoms praleisti. Daugybė skrydžių iš Rusijos kursuoja į Azijos ir Rytų šalis. Rusijos geografijos padėtis tam labai palanki, kadangi didelė dalis Rusijos priklauso Azijos žemynui. Daugybė skrydžių į Azijos šalis, turi tarpines stoteles Rusijos oro uostuose.

Pigūs skrydžiai iš Rusijos

Vienas populiariausių pasirinkimų yra pigūs skrydžiai iš Rusijos į Aziją ir jos šalis. Rusijos oro uostai vykdo skrydžius į Filipinus, Maldyvus, Japoniją, Kiniją, Taivaną ir daug kitų Tolimųjų Rytų valstybių. Jei svajojate apie atostogas egzotiškuose Azijos kraštuose, pigūs skrydžiai iš Rusijos – labai geras pasirinkimas.

Patys pigiausi skrydžiai iš Rusijos ir Aziją būna likus bent keletui mėnesių iki kelionės. Patartina bilietus pirkti bent penki ar šeši mėnesiai prieš suplanuotas atostogas – tokiu metu sutaupysite pinigų ir pasirinksite sau labiausiai tinkamą kelionės variantą. Bilietai prieš pat skrydį būna išskirtinai brangūs, taigi tinka nebent labai skubiais atvejais. Tačiau, kartais pasitaiko labai pigių paskutinės minutės lėktuvų bilietų. Jei svajojate apie spontaniškas atostogas, stebėkite oro linijų tinklalapius – gal nusišypsos laime!
Svarbu paminėti, kad pigūs skrydžiai iš Rusijos vykdomi ne vien į Azijos šalis. Pigūs skrydžiai kursuoja po visą pasaulį! Labai daug pigių skrydžių iš Rusijos keliauja į Afriką, Pietų Ameriką, Australiją ir kitus tolimus pasaulio kampelius.