Skrydžiai į Rusiją

Atostogos Rusijoje – labai populiarios. Šalis – milžinė turistus pritraukia nesibaigiančiais kultūros lobiais, šimtametėmis tradicijomis bei unikalia istorija. Rusijos miestai – kažkas ypatingo. Juose susijungia modernumas su istorine architektūra ir papročiais. Na, o kelionė Rusijos gamtoje – tiesiog nepamirštama patirtis. Nepažabotos stepės, miškai, upės, jūra, uolos, kalnai... Viskas ko reikia tobuloms atostogoms – slepiasi Rusijoje. Jums pasisekė! Lėktuvų bilietai į Rusiją – ranka pasiekiami. Pigūs skrydžiai į Rusiją vykdomi vis dažniau ir dažniau, taigi jei visuomet svajojote apie atostogas Rusijoje – laikas pradėti jas planuoti!

Skrydžiai į Rusiją

Skrydžiai į Rusiją nėra tokie dažni, kaip skrydžiai į Angliją, Airiją, Daniją ar kitas Europos šalis. Tačiau nesijaudinkite! Jei jus domina atostogos Rusijoje, tikrai nesunkiai rasite sau tinkamą skrydį. Dažniausiai vykdomi skrydžiai yra Vilnius – Maskva, Kaunas – Maskva ir Vilnius – Sankt Peterburgas bei Kaunas – Sankt Peterburgas. Šiuose miestuose yra didžiausi Rusijos oro uostai ir skrydžiai į juos kursuoja dažniausiai. Lėktuvo bilietai į Rusiją pigiausi, kai juos perkate iš anksto. Atostogas pradėkite planuoti bent pusė metų iki skrydžio, taip įsigysite pigiausius lėktuvo bilietus. Tuomet būsite tikri, kad įsigijote bilietus už pačią geriausią kainą!

Paskutinės minutės skrydžiai į Rusiją nėra reti. Jei norite rasti pigius lėktuvų bilietus, turėtumėte stebėti kelionių organizatorių bei skrydžių bendrovių tinklalapius. Dažniausiai bilietai prieš pat skrydį yra patys brangiausi, bet kartais pasitaiko neįtikėtinai pigių paskutinės minutės skrydžių į Rusiją. Daugybė kompanijų konkuruoja tarpusavyje ir nuolat taiko nuolaidas skrydžiams į populiarius pasaulio taškus.

Rusijoje tikrai apstu vietų, kurias norėsite pamatyti, todėl planuokite savo laiką ir išlaidas! Pigūs skrydžiai į Rusiją padės jums sutaupyti! Nepamirškite rezervuoti viešbučio – tai daryti pigiausia keli mėnesiai prieš nakvynę – ir suplanuoti savo kelionės dienotvarkės. Atostogos Rusijoje – puikus pasirinkimas!

Skrydžiai į Rusiją