Rusijos viza

Rusija – milžiniška valstybė. Pagal plotą, Rusija yra didžiausia valstybė pasaulyje ir driekiasi nuo Baltijos jūros iki pat Ramiojo vandenyno. Vis daugiau turistų domina atostogos Rusijoje – šioje šalyje daugybė nuostabių miestų, kuriuos tiesiog privalu pamatyti. Rusijos gamta – kažkas nepaprasto! Tikrai su niekuo nesulyginama. Na, o Rusijos miestai – tiesiog fantastiški! Modernus gyvenimas susilieja su Rusiškomis tradicijomis ir kultūra, taip sukurdamas išskirtinį miesto ritmą ir dvasią. Kelionės į Rusiją suteiks jums galimybę pažinti su šios šalies nuostabia istorija ir unikalia kultūra.

Jei susidomėjote kelionėmis į Rusiją, būtinai turite pasirūpinti svarbiausiais atostogų aspektais. Norėdami sutaupyti – lėktuvų bilietus pirkite iš anksto. Bilietai į Rusiją kainuoja mažiausiai, kai juos perkate bent pusmetis prieš skrydį. Taip pat, nepamirškite rezervuoti viešbučių – jie taip pat pigiausi, kai juos užsakote dar likus daug laiko iki kelionės. Pasirūpinkite svarbiausiais kelionės dokumentais – turėkite galiojantį pasą ir Rusijos vizą.

Rusijos viza

Keliaudami į Rusiją privalote įsigyti vizą. Nesvarbu į kurį šalies regioną keliausite – be Rusijos vizos prasčiausiai nebūsite įleisti į šalį! Norintys gauti Rusijos vizą, turi laiku kreiptis į Rusijos Ambasados skyrių Lietuvoje arba į Rusijos Generalinį konsulatą Klaipėdoje. Vizai gauti, reikalingi tam tikri dokumentai ir konsulate užpildyta anketa. Prieš savo kelionė, būtinai pasirūpinkite, kad laiku susitvarkytumėte visus reikiamus dokumentus. Kartais, vizos gavimas užtrunka – apsidrauskite ir viską pradėkite tvarkytis iš anksto.

Rusijos vizos kaina

Rusijos vizos kaina priklauso nuo to, kokią vizą į Rusiją pirksite. Yra keletas vizų tipų – komercinė, turistinė ir tranzitinė. Rusijos viza kainuos nebrangiai tik tuomet, jei vizą užsakysite bent mėnuo iki kelionės. Įsigykite Rusijos vizą greitai ir pigiai – neįmanoma. Skubos tvarka daromos Rusijos vizos, kainuoja daug brangiau nei įprastos. Taigi, tai kiek mokėsite už visą priklauso tik nuo jūsų!

Norėdami gauti išsamios informacijos apie Rusijos vizą, apsilankykite šiame puslapyje :

http://www.lithuania.mid.ru/viz_vop_li.html

Jei planuojate kelionę į Rusiją – nesnauskite! Reikia padaryti kur kas daugiau, nei nusipirkti lėktuvų bilietus ir rezervuoti viešbučio kambarius. Atostogos Rusijoje neišdegs, jei neturėsite svarbiausio kelionės dokumento – Rusijos vizos.

Skrydžiai į Rusiją

Skrydžiai iš Rusijos