Rusijos miestai

Rusija – valstybė šiaurinėje Eurazijos dalyje. Pagal plotą tai didžiausia valstybė pasaulyje, besidriekianti nuo Baltijos jūros iki Ramiojo vandenyno. Vis daugiau ir daugiau žmonių vilioja atostogos Rusijoje. Ne veltui! Ši šalis gali pasigirti neįtikėtinai spalvinga istorija, unikalia kultūra ir šimtametėmis tradicijomis, kurių nesulyginsi su niekuo pasaulyje. Labai daug turistų į Rusiją keliauja leisti laiką gamtoje. Nepažabotas Rusijos laukinis gyvenimas iš tiesų kvapą gniaužiantis! Ežerai, jūra, kalnai, girios, uolos, upės... Tačiau daug labiau turistus į Rusiją traukia miestai. Norint pažinti Rusijos miesto reikia laiko, tačiau galite būti tikri – nenusivilsite. Atostogos Rusijos miestuose paliks jums neišdildomų įspūdžių.

Rusijos miestai

Didžiausi Rusijos miestai yra tikrai ypatingi! Modernus miesto gyvenimas susijungia su kultūra ir istoriniais palikimais, taip sukurdamas išskirtinę miestų dvasią. Nesvarbu ką norėsite veikti – vaikščioti po muziejus ar šėlti audringuose vakarėliuose, tikrai rasite sau tinkamą veiklą.

Visi Rusijos miestai yra ypatingi, tačiau visi – labai skirtingi. Maskva, Rusijos sostinė ir didžiausias miestas, yra daugiau nei dešimties milijonų gyventojų namai. Maskva – didžiulis ekonominis centras, čia kuriasi šimtai naujų verslų, visur pilna restoranų, viešbučių, klubų... Modernėjantis miestas tikrai nepamiršo savo kultūros – mieste apstu istorinių monumentų ir muziejų, kur galėsite pažinti Rusijos kultūrą ir istoriją. Vien Maskvos metro yra istorinis palikimas! Kai kurios stotelės tokios gražios, kad pasijausite kaip muziejuje.

Sankt Peterburgo architektūra ir miesto veidas, buvo įkvėptas Europos miestų. Taigi, ne keista, kad Sankt Peterburgas dažnai lyginamas su Paryžiumi ir kitomis gražiausiomis Europos sostinėmis. Vien pasivaikščiojimas Sankt Peterburgo gatvėmis, gali pasirodyti kaip turas po muziejų. Išskirtini grožio istorinė architektūra, vingiuotos gatvelės, statulos, fontanai ir daug kitų grožybių puošia miestą. Kai būsite Sankt Peterburge, nepamirškite apsilankyti Ermitaže – tai vienas grasiausių pasaulio muziejų.

Novosibirskas, Žemutinis Naugardas, Jekaterinburgas – kiti nuostabūs miestai, kurie pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio.

Rusijos miestai prie Juodosios jūros – itin populiarūs. Bene garsiausias Rusijos kurortas – Sočis. Atostogas šiame kurorte leidžia tūkstančiai turistų iš visos Europos! Nuostabaus grožio paplūdimiai, purvo vonios, maudynės Juodoje jūroje, kokteiliai pajūryje, vakarėliai ir poilsis, jau laukia jūsų Sočio kurorte!

Skrydžiai į Rusiją