Pigios kelionės į Rusiją

Rusija – milžiniška šalis, sauganti neišsemiamus turtus ir paslaptis. Spalvinga Rusijos istorija ir unikali kultūra, užtikrins, kad atostogos Rusijoje bus nepamirštamos. Pigios kelionės į Rusiją – svajinga realybė! Net jei jūsų kelionės į Rusiją biudžetas nėra didelis, tikrai rasite tinkamą kelionės variantą sau. Geri prisiminimai, nepamirštami įspūdžiai ir mažas biudžetas tikrai eina koja-kojon! Jei svajojate aplankyti Rusijos miestus, susipažinti su šalies kultūra, šimtametėmis tradicijomis, patekti į vienus garsiausių muziejų pasaulyje bei galerijų – pigios kelionės į Rusiją yra tobulas pasirinkimas jums! Tačiau, kad jūsų kelionė būtų tikrai pigi ir tikrai įspūdinga – reikia pasistengti ir atostogas planuoti protingai.

Lėktuvų bilietai į Rusiją

Pirmasis žingsnis savo nepamirštamų kelionių link – pigūs lėktuvų bilietai į Rusiją. Skrydžiai į Rusiją nėra reti, tačiau tikrai nėra tokie dažni, kaip skrydžiai į Angliją arba Airiją. Nesijaudinkite! Skrydžių į Rusiją yra pakankamai ir tikrai rasite sau tinkamus bilietus. Pigiausi lėktuvų bilietai į Rusiją būna juos perkant bent penki arba šeši mėnesiai prieš kelionę. Taigi jei jus domina pigios kelionės į Rusiją – atostogas planuokite iš anksto! Lėktuvų bilietai į Rusiją, prieš pat kelionė būna labai brangūs. Tačiau, pasitaiko ir pigių paskutinės minutės lėktuvų bilietų!

Viešbučiai Rusijoje

Kai įsigysite lėktuvų bilietus, iš karto susiraskite ir sau tinkamą viešbutį. Kaip ir lėktuvų bilietai, viešbučiai Rusijoje pigiausi juos perkant iš anksto. Taigi, jei norite sutaupyti – nesnauskite. O viešbučių Rusijoje – visa gausybė. Daugybė ekonominės klasės viešbučių apgyvendins jus nebrangiai, tačiau patogiai. Nepriekaištingas viešbučių aptarnavimas Rusijoje yra savaime suprantamas ir dviejų žvaigždučių viešbučiuose. Visa tai, žinoma, yra dėl rusiško vietinių šiltumo ir svetingumo! Brangiausi viešbučiai yra didžiųjų miestų centre. Taigi, jei norite sutaupyti, viešbučių geriau ieškokite toliau nuo centrinių rajonų.

Ar bus ką pamatyti?

Kelionės į Rusiją metu tikrai nenuobodžiausite. Nesvarbu į kurį miestą nukeliausite, visur rasite lankytinų vietų. Turtinga šalies istorija užtikrino gausybę monumentų ir muziejų. Išskirtinė Rusijos kultūra sužavės visus keliautojus. Viskas nuo Rusijos miestų iki Rusijos gamtos – unikalu ir nepamirštama. Apstu nebrangių ir netgi nemokamų ekskursijų po bene visus Rusijos miestus! Taigi nedvejokite – pigios kelionės į Rusiją jau laukia jūsų!

Skrydžiai į Rusiją