Vilnius - Rusija

Atostogos Rusijoje labai pamėgtos turistų iš Rytų Europos. Rusija keliautojus vilioja mažomis kainomis ir neribotomis atostogų galimybėmis. Kelionė į Rusiją trumpa ir nebrangi, o kas svarbiausia – tikrai nenuvils. Vien atostogos Rusijos miestuose jus priblokš – čia susijungia istorija, kultūra, šimtametės tradicijos ir modernus gyvenimas, audringos linksmybės bei šiuolaikiškos atostogų veiklos. Į Rusiją turistai keliauja ne vien miestų pasižiūrėti – daugelis pasirenka keliones prie Juodosios jūros, žygius kalnuose ir kitokius nuotykius. Taip pat, iš Lietuvos į Rusiją daugybė žmonių keliauja dirbti ir mokytis. Skrydžių į Rusiją paklausa nemaža, todėl lėktuvų bilietų tikrai daug.

Vilnius – Rusija

Yra daugybė būtų kaip pasiekti Rusiją. Galite rinktis kelionę savo automobiliu, autobusai ir traukiniai labai dažnai kursuoja į Rusijos miestus. Tačiau jei norite sutaupyti ir nenorite keliauti ilgai – skrydžiai į Rusiją pasirinkimas jums. Skrydžiai į Rusiją iš Vilniaus – trumpi ir malonūs, taigi kelionė iki jūsų kelionės tikslo tikrai neprailgs. Skrydžiai jūsų patogumui vykdomi net kelis kartus per savaitę, taigi išsirinkti jums tinkamą variantą irgi nebus sunku! Vilnius – Rusija lėktuvu tikrai yra pats patogiausias kelionės variantas, jei pasirinkote atostogas šioje šalyje.

Vilnius – Rusija lėktuvų bilietai

Iš Vilniaus į Rusiją skrydžiai kursuoja gana dažnai, todėl bilietų tikrai apstu. Jei norite sutaupyti, bilietus pirkite bent penki ar net šeši mėnesiai prieš kelionę. Tuomet lėktuvų bilietai į Rusiją būna patys pigiausi. Kuo labiau artėja kelionės data, tuo labiau brangsta bilietai. Skrydžiais domėtis pradėkite kuo ankščiau – taip sutaupysite! Kelionė Vilnius – Rusija lėktuvu yra trumpa, maloni ir patogi. Na, o jei iš anksto pasirūpinsite lėktuvų bilietais – kelionė tikrai bus pigi!

Keliaudami į Rusiją nepamirškite pasirūpinti Rusijos viza – tai svarbiausias jūsų kelionės į Rusiją dokumentas.