Pigūs bilietai į Rusiją

Apie Rusiją trumpai kalbėti neišeitų – ši šalis turtinga savo istorija ir unikalia kultūra. Yra daugybė priežasčių, kodėl tūkstančiai turistų noriai leidžiasi į keliones po Rusiją. Vien kelionė į Rusijos miestus jus sužavės – modernumas, Rusijos miestuose, susipina su spalvinga istorija, unikalia kultūra ir šimtametėmis tradicijomis bei papročiais. Sankt Peterburgas – vienas gražiausių miestų pasaulyje, neįmanoma nepamilti šio Rusijos deimanto. Maskva, Rusijos sostinė, nenusileidžia gražiausioms ir moderniausios Europos sostinėms. Jei svajojate apie kelionę į Rusiją, nedvejokite ir pradėkite planuoti savo kelionę!

Pigūs lėktuvų bilietai į Rusiją

Jei jūsų kelionės biudžetas nėra didelis – nesibaiminkite! Tikrai galima susiplanuoti kelionę, kuri nenuskriaus jūsų piniginės. Pigūs skrydžiai į Rusiją nėra tik fantazijos! Jei norite įsigyti pigius lėktuvų bilietus, tai turite daryti iš anksto. Pigiausi lėktuvų bilietai į Rusiją būna tuomet, kai juos perkate iš anksto. Skrydžių ieškoti reikia bent penki ar net šeši mėnesiai prieš kelionę – tada lėktuvų bilietai būna pigiausi. Pigūs skrydžiai į Rusiją nėra reti, tačiau kuo arčiau priartėjate prie skrydžio  – tuo labiau kyla kainos. Taigi, jei norite įsigyti pigius lėktuvų bilietus į Rusiją – pradėkite savo kelionę planuoti iš anksto!

Paskutinės minutės skrydžiai į Rusiją

Dažniausiai, prieš pat skrydį, lėktuvų bilietai būna brangiausi. Tačiau kartais pasitaiko labai pigių paskutinės minutėslėktuvų bilietų į Rusiją. Tokių pasiūlymų kainos – tikrai gali nustebinti! Tačiau pigūs paskutinės minutės bilietai į Rusiją nėra dažni, todėl reikia nuolat stebėti skrydžių kompanijų tinklalapius. Žinoma, tokios kelionės tinka tik tiems, kurie turi pakankamai laiko ir yra nusiteikę spontaniškoms kelionėms. Pirkdami paskutinės minutės bilietus, nepamirškite pasirūpinti nakvyne ir atidžiai perskaityti visas skrydžių sąlygas ir nuostatas, bet pasirūpinti Rusijos viza.

Skrydžiai į Rusiją