Lietuva - Rusija

Rusija – šalis milžinė! Taigi ne nuostabu, jog atostogaujantiems šioje šalyje tikrai apstu lankytinų vietų ir pramogų. Kelionė į Rusiją trumpa ir nebrangi. Vien atostogos Rusijos miestuose jus priblokš – čia susijungia istorija, kultūra, šimtametės tradicijos ir modernus gyvenimas, audringos linksmybės bei šiuolaikiškos atostogų veiklos. Į Rusiją turistai keliauja ne vien miestų pasižiūrėti – daugelis pasirenka keliones prie Juodosios jūros, žygius kalnuose ir kitokius nuotykius. Taip pat, ne paslaptis, kad į Rusiją žmonės keliauja ne vien atostogauti, bet ir dirbti bei mokytis. Skrydžių paklausa iš Lietuvos į Rusiją nėra maža, todėl lėktuvų bilietus įsigyti tikrai nesunku!

Lietuva - Rusija

Kaip įveikti maršrutą Lietuva – Rusiją variantų tikrai netrūksta. Kai kurie turistai renkasi šalį pasiekti automobiliu, na o juos lenkia keliautojai autobusais ir traukiniais. Tačiau kelionės būdus karūnuoja skrydžiai į Rusiją lėktuvu – toks būdas greičiausias, saugiausias ir pigiausias. Lietuva – Rusija lėktuvai kursuoja pakankamai dažnai, iš beveik visų Lietuvos oro uostų.  Skrydžiai iš Lietuvos į Rusiją yra trumpi ir malonūs, taigi kelionė iki jūs tikslo tikrai neprailgs. Planuodami savo kelionę, turėsite daugybę skrydžių pasirinkimų – lėktuvai kursuoja į visus populiariausius Rusijos oro uostus.

Lietuva – Rusija bilietai

Norėdami sutaupyti, lėktuvų bilietus į Rusiją pirkite iš anksto. Geriausia bilietais pradėti domėtis iki kelionės likus bent penkiems ar net šešiems mėnesiams. Tokiu metu perkant bilietus, jie būna pigiausi ir skrydžių pasirinkimas – didžiausias. Lietuva – Rusija skrydis trumpas ir nebrangus – tikrai rasite bilietus, kurie nenuskriaus jūsų piniginės!

Keliaudami į Rusiją būtinai pasirūpinkite Rusijos viza. Nesvarbu į kurią Rusijos dalį keliausite, be tinkamos vizos jūsų paprasčiausiai neįleis į šalį. Taigi, iš anksto turite įsigyti ne tik lėktuvo bilietus, bet ir pasirūpinti reikiamais dokumentais.

Skrydžiai į Rusiją