Kaunas - Rusija

Atostogos Rusijoje – iš tiesų labai populiarus kelionės pasirinkimas. Didžiausia pasaulio valstybė tikrai turi kuo nustebinti! Rusijos miestai apjungia modernias pramogas ir miesto gyvenimą su šimtametėmis tradicijomis ir spalvinga istorija. Rusija driekiasi nuo Baltijos jūros iki pat Ramiojo vandenyto, tad ką nuveikti šioje šalyje – tikrai rasite. Nepažabota Rusijos gamta absoliučiai stulbintini! Leiskitės į žygius, maudynės ir žvejybą – visi ras kaip pasimėgauti gražiąja Rusijos gamta. Jei norite pailsėti kurorte – keliaukite prie Juodosios jūros ir tikrai nepamirštamai praleisite savo atostogas.

Kaunas – Rusija

Daugiausia keliautojų Rusiją pasiekia lėktuvu ir ne be priežasties. Kelionės automobiliais, traukiniais ir autobusais yra brangios ir tikrai ilgos. Na, o lėktuvu – pigios ir trumpos. Kaunas – Rusija skrydis trumpas ir patogus, tad kelionė tikrai neprailgs. Skrydžių iš Kauno į Rusiją tvarkaraštis labai lankstus ir platus, taigi galite būti ramūs – rasite sau tinkamą skrydžio variantą. Jei jūsų kelionė nėra ilga, kam gaišti laiką važiuojant? Kelionė Kaunas – Rusija lėktuvu yra labai trumpos, taigi nesugaišite savo brangaus atostogų laiko veltui. Į Rusiją lėktuvai kursuoja net kelis kartus per savaitę, o bilietų kainos – labai įvairios.

Kaunas – Rusija bilietai

Bilietus į Rusiją iš Kauno įsigysite nesunkiai. Jei norite sutaupyti, skrydžiais domėtis būtinai pradėkite iš anksto. Pigiausi lėktuvų bilietai į Rusiją būna tuomet, kai juos perkate iš anksto. Taigi, atostogas Rusijoje pradėkite planuoti bent šeši ar penki mėnesiai prieš kelionę. Taip pat, bilietus patogiausia ir greičiausia įsigyti internetu. Tai darydami ne tik matysite visus kelionės laikus, bet ir galėsite išsirinkti geriausią kainą.

Keliaudami į Rusiją būtinai pasirūpinkite svarbiausiu dokumentu – Rusijos viza. Pigiausia viza būna, kai ją užsakote bent mėnuo iki kelionės. Vėliau, vizą reikės darytis skubos tvarka ir už tai reikės papildomai mokėti.

Skrydžiai į Rusiją

Skrydžiai iš Rusijos