Lėktuvų bilietai į Rusiją

Atostogos Rusijoje labai pamėgtos turistų iš Rytų Europos. Rusija keliautojus vilioja mažomis kainomis ir neribotomis atostogų galimybėmis. Rusija – šalis milžinė! Taigi ne nuostabu, jog atostogaujantiems šioje šalyje tikrai apstu lankytinų vietų ir pramogų. Kelionė į Rusiją trumpa ir nebrangi. Vien atostogos Rusijos miestuose jus priblokš – čia susijungia istorija, kultūra, šimtametės tradicijos ir modernus gyvenimas, audringos linksmybės bei šiuolaikiškos atostogų veiklos. Į Rusiją turistai keliauja ne vien miestų pasižiūrėti – daugelis pasirenka keliones prie Juodosios jūros, žygius kalnuose ir kitokius nuotykius.

Lėktuvų bilietai į Rusiją

Skrydžiai į Rusiją iš Lietuvos nėra tokie dažni, kaip skrydžiai į Angliją, Daniją ar Airiją. Tačiau, skrydžių variantų tikrai apstu – iš skirtingų Lietuvos oro uostų, į Rusiją lėktuvai kursuoja bent kelis kartus per savaitę. Lėktuvų bilietus rasti nesunku. Bilietai į Rusiją patogiausiai randami ir perkami internetu. Taip išvengsite eilių ir tikrai nepamesite bilietų. Bilietus galite įsigyti iš įvairių skrydžių bendrovių tinklapių bei kelionių organizavimo agentūrose.

Jei norite sutaupyti – bilietus į Rusiją pirkite kuo ankščiau. Pigiausi lėktuvų bilietai į Rusiją būna tuomet, kai juos perkate bent penki ar šeši mėnesiai prieš kelionę. Kuo labiau priartėjate prie skrydžio datos – tuo brangesni bilietai į Rusiją tampa. Taip pat, pasidomėkite paskutinės minutės bilietais. Tokie bilietai dažniausiai būna brangiausi, tačiau kartais pasitaiko pasiūlymų, kai paskutinės minutės bilietai kainuoja vos dvidešimt eurų!

Stebėkite skrydžių kompanijų tinklalapius. Tokios kompanijos nuolat konkuruoja dėl keleivių dėmesio, taigi skrydžiams taiko didžiules nuolaidas! Lėktuvo bilietai į Rusiją gali kainuoti labai mažai, jei jums pasiseks ir nepraleisite nuolaidų ir įvairiausių akcijų.

Atostogos Rusijoje – kažkas nuostabaus! Taigi, griebkite draugą ir pradėkite planuoti savo kelionę.