Rusijos universitetai

Rusija – didžiausia pasaulio valstybė. Visi žino, kad šios šalies istorija – spalvinga. Na, bet Rusijos kultūra yra iš tiesų unikali ir nepralenkiama, o rusiškos tradicijos – nesulyginamos su niekuo visame pasaulyje. Į Rusiją nuolat traukia šalies miestų ir gamtos suvilioti turistai. Tačiau, į Rusiją žmonės keliauja ne vien atostogas praleisti! Rusija garsėja savo pasaulinio lygio universitetais, į kuriuos įstoja ne visi. Rusijos universitetai atitinka aukščiausius pasaulinio lygio standartus ir vilioja studentus iš viso pasaulio. Aplankyti istorinius Rusijos universitetus – tikrai įdomu! Rusijos universitetai yra viena iš priežasčių, kodėl šalyje yra tiek daug išsilavinusių, kūrybingų ir unikalaus mąstymo žmonių

Maskvos universitetas

Rusijos sostinėje įsikūręs vienas žymiausių ir prestižiškiausių Rusijos universitetų – Maskvos universitetas. Universitetas buvo įkurtas dar aštuoniolikto amžiaus pradžioje ir nuo tada yra vienas svarbiausių švietimo ir kultūros centrų šalyje. Į Maskvos universitetą visad keliavo ir vis dar keliauja mokytis geriausi moksleiviai iš visos Rusijos. Istorinis universitetas didžiuojasi viena didžiausių bibliotekų Rusijoje – sukauptų knygų kiekis ir svarba iš tiesų labai įspūdinga. Maskvos universitetas tiesiog milžiniškas! Universitete veikia 29 fakultetai, 4 filialai, net 9 mokslo tyrimų institutai ir, svarbiausia,universitetas turi virš trijų tūkstančių katedrų! Maskvos universitetą baigę tokie garsūs žmonės kaipMichailas Gorbačiovas, Levas Šestovas, Aleksandras Hercenas, Venediktas Jerofejevas ir daug kitų įžymių Rusijos gyventojų.

Sankt Peterburgo Universitetas

Sankt Peterburgas visuomet buvo vienas svarbiausių taškų Rusijos kultūriniame gyvenime ir švietimo srityje. Įkurtas dar aštuonioliktame amžiuje, Sankt Peterburgas aukštąjį išsilavinimą suteikė šimtams tūkstančių studentų. Sankt Peterburgo universitetas turi virš dvidešimties labai įvairių fakultetų. Prestižinis universitetas taip pat yra ir Sankt Peterburgo tyrimų centras. Universitetas iki šių dienų daro didžiulę įtaką Rusijos kultūros vystymuisi. Daugybė garsių žmonių baigė Sankt Peterburgo universitetą.

Skrydžiai į Rusiją