Orai Rusijoje

Rusija – didžiausia pasaulio valstybė, savo teritorija aprėpianti milžiniškus plotus. Ne paslaptis, kad Rusijos istorija yra itin spalvina. Tad ne keista, kad šalies kultūra – absoliučiai išskirtinė ir unikali. Kelionė į Rusiją užtikrins, kad jūsų atostogų laikas bus nepamirštamas. Rusijos miestai jus nustebins savo grožiu! Maskva, Rusijos sostinė, didingas miestas apjungiantis šiuolaikinį modernumą ir senąsias rusiškas tradicijas. Sankt Peterburgas nepaliks abejingų – nuostabaus grožio gatvės, vingiuojančios po miesto architektūrinius kūrinius, pavergs jūsų širdis. Norintys keliauti gamtoje, turbūt neras geresnės vietos, nei Rusija. Plati Rusijos teritorija, reiškia, jog šalies gamta – nepažabota ir eklektiška. Tačiau keliaujantys į šią šalį turi žinoti, kad orai Rusijoje gali nustebinti. Prieš kelionę turite pasidomėti, kokie orai Rusijoje bus jūsų vizito metu.

Rusijos klimatas

Kadangi Rusija yra šalis milžinė, svarbu suprasti, kad orai skirtingose šalies dalyse taip pat yra labai skirtingi. Keliaujant iš Šiaurės į Pietus, patirsite net kelias klimato zonas - arkties, subarkties ir vidutinių platumų bei jūrinius, vidutiniškai žemyninius europinėje dalyje, žemyninį Vakarų Sibire, ryškiai žemyninį Rytų Sibire, musoninį - Tolimuosiuose Rytuose. Jei lankysitės tokiuose miestuose kaip Maskva arba Sankt Peterburgas, klimatas bus pakankamai panašus į tokį, koks pasitaiko Lietuvoje. Vasaros čia, gali būti šiek tiek karštesnės, o žiemos – atšiauresnės. Jei jūsų kelionė į Rusiją aprėps visą šalį – būtinai pasidomėkite orų prognozėmis vietovėse, kuriose viešėsite.

Keliaudami į Rusiją nuosekliai pasidomėkite jūsų laukiančiais orais. Klimatas – bene vienintelis kelionės aspektas, kurio valdyti patys absoliučiai negalite. Todėl pasirūpinkite tinkamais rūbais ir avalyne, taip užsitikrinsite sau komfortabilias ir nepamirštamas atostogas!

Skrydžiai į Rusiją