Lankytinos vietos Rusijoje

Rusija – šalis milžinė, kuri užtikrintai apsuks jums galvą savo neišsemiamais turtais. Miestuose modernumas susipina su senomis Rusijos tradicijomis ir papročiais. Atostogos Rusijoje tikrai paliks jums neišdildomų įspūdžių ir galite būti tikri – nuobodžiauti kelionės į Rusiją metu, tikrai neteks. Didieji Rusijos miestai pilni istorinių monumentų, pasakiškai gražios architektūros, muziejų bei galerijų, o įvairūs renginiai ir koncertai vyksta bene kasdien. Lankytinos Rusijos vietos tikrai vertos jūsų vizito. Na, o keliautojai, ištroškę potyrių gamtoje, galės leistis į nuotykius po nepažabotą laukinę Rusijos gamtą.

Lankomiausios vietos Rusijoje

Atostogos Rusijoje užkariaus jūsų širdis. Daugybė istorinių vietų, pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Didieji Rusijos miestai privers jus įsimylėti – vaikščiojant po Rusijos miestų gatves, negalėsite atsigrožėti įstabia architektūra ir istoriniais monumentais. Keliaudami po Maskvą, turite pasivažinėti istoriniu Maskvos metro. Vien metro stotelės yra tokios gražios, kad pasijausite lyg vaikščiodami po galeriją. Taip pat, privalu aplankyti Rusijos Raudonąją Aikštę – šis istorinis objektas, vienas labiausiai lankomų visoje Rusijoje.

Sankt Peterburgas įkvėps jus! Atsipalaiduokite vaikščiodami nuostabaus grožio miesto gatvėmis, pasimėgaukite skaniu maistu arba puodeliu kavos. Nepraleiskite progos aplankyti vieno garsiausių pasaulio muziejų Ermitažo. Muziejuje ne tik sukaupta viena įspūdingiausių pasaulyje mano kolekcijų, bet ir pats muziejaus pastatas yra svarbi Rusijos istorijos dalis. Tiems, kurie nori pamatyti ką nors netradiciško, reikėtų aplankyti Kunstkamerą – kontraversiškai vertinamą Sankt Peterburge esantį muziejų.

Vien kelionė po vieną iš didžiųjų Rusijos miestų bus nepamirštama. Tačiau jei turite laiko ir resursų, turėtumėte pakeliauti po visą Rusiją. Daugybė mažų miestelių saugo istorines Rusijos vietoves, muziejus ir įvairiausias neįtikėtinai įdomias lankytinas vietas. Nepraleiskite progos aplankyti Baikalo ežerą ir jo salas, Rusijos Stepes, pakeliauti po Sibirą. Kvapą gniaužianti gamta Rusijoje – kažkas ypatingo.

Skrydžiai į Rusiją