Lankytinos vietos Maskvoje

Atostogos Rusijoje, tikrai puikus pasirinkimas, norintiems nepamirštamų kelionės įspūdžių. Turtinga Rusijos istorija ir unikalios tradicijos, sukuria nepamirštamą atmosferą Rusijos miestuose. Maskva slepia nuostabius kultūrinius turtus, kuriuos privalu aplankyti bent kartą! Maskvos gatvėse susipynęs modernumas su istoriniais architektūros kūriniais, nesvarbu kur eisite – tikrai rasite įdomių istorinių monumentų. Kelionė į Maskvą – puikus pasirinkimas, norintiems nepamirštamų atostogų Rusijoje.

Lankytinos vietos Maskvoje

Viena populiariausių lankytinų vietų Rusijos sostinėje, be abejo yra Maskvos Kremlius. Ši vieta yra Maskvos vizitinė kortelė! Kremlius statyti pradėtas dvyliktame amžiuje ir iškentėjo daugybę gaisrų, pasikeitimų ir naujų bokštų priestatų. Kremlius nuo seno buvo nuolat tvirtinamas – medinius statinius pakeitė akmenys ir kitos tvirtos medžiagos.

Kita įspūdinga stotelė Maskvoje – Kristaus Gelbėtojo cerkvė. Baltą cerkvę labai nesunku rasti. Pirmą kartą cerkvė buvo pastatyta dar devyniolikto amžiaus pradžioje, norint atsidėkoti Dievui už laimėtą kovą prieš Napaleoną. Tačiau, 1930-aisiais, Kristaus Gelbėtojo cerkvė buvo susprogdinta komunistų ir atstatyta tik dvidešimto amžiaus pabaigoje.

Dar vienas turistų pamėgtas taškas – Raudonoji aikštė. Tai pagrindinė šalies aikštė, pritraukianti galybes turistų. Kartu su Kremliaus tvirtove, Raudonoji aikštė yra tarsi Maskvos veidas. Aikštė pradėta statyti 15 amžiuje ir yra vienas svarbiausių miesto istorinių monumentų.

Norintys pamatyti kuo daugiau religinės architektūros, Maskvoje bus labai laimingi. Aplankykite Pakrovskio cerkvę – tai viena gražiausi šventyklų visoje Rusijoje. Labai įdomu ir keista tai, kad ši šventykla nebuvo sugriauta nei karto, net ir karų metu.

Dar vienas labai įdomus objektas, kurį tiesiog būtina aplankyti Rusijos sostinėje – Maskvos metro. Šis metro ne tik svarbiausia viešojo transporto dalis, bet ir istorinis Maskvos monumentas. Kai kurios metro stotelės tokios gražios, kad pasijusite lyg būdami muziejuje!