Laikas Rusijoje

Rusija yra tikra šalis – milžinė. Didžiulę teritoriją užimanti valstybė yra pati didžiausia pasaulyje! Rusija driekiasi net per 17 100 000 kvadratini kilometrų! Ne nuostabu, kad aplankyti visą visutėlę Rusiją – labai sunku. Tačiau atostogos Rusijoje privilioja vis daugiau žmonių. Turistus į Rusiją traukia gražūs šalies miestai – juose modernumas ir prabanga, susiduria su šimtametėmis Rusijos tradicijomis ir unikalia kultūra. Tačiau nestokoja keliautojų, kurie užsibrėžia aplankyti visą Rusiją. Tokios kelionės – ilgos ir reikalaujančios kantrybės bei ištvermės.

Nesvarbu kiek laiko praleisite Rusijoje – savaitę ar mėnesį – tikrai yra kuo pasirūpinti. Atidžiai turite ne tik pasiskaičiuoti savo kelionės biudžetą, tačiau pasirūpinti lėktuvų bilietais, viešbučiais, susiplanuoti kelionės maršrutą bei apalvoti, kokias vietas norite aplankyti. Taip pat, būtina pasidomėti vietos orais, laiku ir valiuta. Trys mažos smulkmenos, kurios iš tiesų turi milžinišką įtaką jūsų kelionės kokybei.

Laikas Rusijoje

Atostogos netrunka amžinai, tačiau per atostogas – laikas bėga dvigubai greičiau. Norint suspėti padaryti ir pamatyti viską, apie ką svajojote, svarbu nuolat žinoti tikslų laiką. Rusija – milžiniška šalis, kurioje telpa net kelios laiko zonos! Taigi keliaujant po Rusiją yra itin svarbu nepamiršti pakeisti laiko telefone ir laikrodyje. Kitaip gali tekti susidurti su įvairiais malonumais, o net ir menkos smulkmenos gali lengvai apkartinti saldžius gyvenimo potyrius.

Maskva ir Sankt Peterburgas yra toje pačioje laiko juostoje kaip ir Vilnius vasarą! Taigi keliaujant į šiuos miestus laikrodžių sukti nereikės. Tačiau jei keliaujate toliau – laikrodžių sukimas taps įpročiu. Keliautajai, kuri tikslas kirsti visą Rusiją, kartu kirs ir daugiau nei penkias laiko juostas! Tačiau ar tai labai stebina, žinant kokio įspūdingo dydžio valstybė yra galiūnė Rusija?

Skrydžiai į Rusiją