Kainos Rusijoje

Atostogos Rusijoje – labai populiarus turistų pasirinkimas. Norintys pamatyti daugiau, nei kurortinius miestus, labai dažnai renkasi keliones į Rusiją. Istorijos ir kultūros ištroškę keliautojai, nenusimins – galiūnė Rusija, pasitiks jus taip svetingai, kaip gali tik rusai ir supažindins jus su savo šimtametėmis tradicijomis. Rusijos miestai sužavi savo keliautojus lankomis vietomis, muziejais, galerijomis, įspūdinga architektūra, statulomis ir savo modernumu. Rusijos gamta, nors ir nesuvaldoma bei laukinė, pavergs visų žygeivių širdis. Na, o vizitas Rusijos kaimuose arba kaimo turizmo sodybose, sušildys jus taip, kaip gali tik nuostabios Rusijos tradicijos ir papročiai. Planuodami kelionę į Rusiją ir atostogų biudžetą, būtinai pasidomėkite, kokios įvairių prekių kainos Rusijoje vyrauja.

Kainos Rusijoje

Nors kainos Rusijoje neseniai labai pakilo, pigios kelionės į Rusiją niekur nedingo. Keliaujant šioje šalyje, nesunku taupiai prasimaitinti ir pasilinksminti. Maisto kainos Rusijoje – įvairios. Didžiuosiuose miestuose prekių kainos šiek tiek didesnės, nei mažuose. Turistų pamėgtos vietos, tikrai gali nustebinti aukštomis kainomis, bet tai nėra stebėtina – turistų lankomos vietos aukštomis kainomis pasižymi visame pasaulyje.

Norintys pavalgyti kavinėse arba restoranuose, tikrai turės iš ko rinktis. Pigiuose restoranuose vienas žmogus pavalgys už maždaug septynis arba aštuonis eurus. Restorane gali tekti pakloti ir trisdešimt, ar net daugiau, eurų. Alkoholinių gėdimų kainos ne didelės – alus kainuoja apie du eurus, o taurė vyno – tris arba keturis. Kava, daugumoje Rusijos miestų kavinių, kainuoja maždaug du eurus. Na, o maisto produktai parduotuvėse, ne itin skiriasi nuo kainų Lietuvoje. Vietinių vaisių kainos apsistojusios ties euru arba dviem, pienas kainuoja mažiau nei eurą, duona – taip pat. Butelis alaus dažniausiai kainuoja mažiau nei eurą, o butelis vyno – maždaug šešis.

Keliaujantiems po Rusiją mašina - geros naujienos! Kuro kainos Rusijoje tikrai nėra didelės. Litras benzino kainuoja maždaug šešiasdešimt centų, tačiau kainos, žinoma, gali svyruoti. Taigi kelionė neturėtų atsieti daug, o sutaupytus pinigus galėsite išleisti perkant suvenyrus ir dovanas!