Ką pamatyti Saknt Peterburge

Atostogos Rusijoje iš ties puikus pasirinkimas tiems, kurie trokšta nepamirštamų kelionės įspūdžių. Ši šalis pasitiks jus taip šiltai, kaip gali tik rusai. Labai spalvinga Rusijos istorija ir unikali kultūra, sužavės net ir visko mačiusius keliautojus. Viena svarbiausių stotelių Rusijoje – Sankt Peterburgas. Dažnai šis miestas lyginimas su gražiausiomis Europos sostinėmis, tačiau tiesa ta, kad Sankt Peterburgas yra išskirtinis miestas. Kelionė į Sankt Peterburgą pavergs jūsų širdis ir įkvėps naujo, dar nepažinto gyvenimo džiaugsmo. Nuostabaus grožio gatvės, istorinių monumentų gausa, pasaulinio garsumo muziejai ir galerijos bei jauki miesto atmosfera, garantuotai privers jus įsimylėti Sankt Peterburgą.

Kelionė į Saknt Peterburgą

Saknt Peterburgas – išskirtinis miestas, turintis pasiūlyti neišsemiamą galybę istorinių ir kultūrinių lankytinų vietų. Pigios kelionės į Sankt Peterburgą, tikrai nėra vien svajos. Taigi trokštantys turiningų, kultūros pripildytų atostogų – sujuskite! Žinoma, jei norite, kad atostogos Sankt Peterburge būtų atpalaiduojančios ir turiningos, būtinai kruopščiai planuokite savo kelionės laiką. Šiame mieste daugybė vietų, kurias norėsite pamatyti, todėl nesuplanavus kelionės laiko, gali tekti skubėti arba nepamatyti išsvajotų vietų. Ekskursijos Sankt Peterburge – tikras išsigelbėjimas tiems, kurie nori pamatyti labai daug!

Ką pamatyti Sankt Peterburge?

Pirma stotelė Sankt Peterburge – Ermitažo muziejus. Tai ne tik Rusijos kultūros lobynas, bet ir viso pasaulio meto istorijos raidos ekspozicija. Tai vienas garsiausių ir lankomiausių muziejų pasaulyje ir ne veltui – Ermitažas sukaupęs labai įspūdingą meno kolekciją. Rusijos muziejus – vienas didžiausių pasaulyje. Istorijos ir meno mylėtojai, privalo jame apsilankyti! Žymiausių Rusijos tapytojų darbai saugomi Rusijos muziejuje, Sankt Peterburge.

Vienas populiariausių turistų taškų Sankt Peterburge – Kraujo Gelbėtojo šventykla. Cerkvė stovi toje vietoje, kur buvo nužudytas Aleksandras Antrasis. Cerkvė buvo projektuojama talentingiausių architektų, o jos statyboms panaudota šimtai kilogramų tauriųjų metalų.

Besilankantys Sankt Peterburge, būtinai turėtų aplankyti Peterhofą. Daugybė turų iš Saknt Peterburgo į Peterhofą kursuoja kasdien.