Apie Rusiją

Apie Rusiją trumpai kalbėti neišeitų – ši šalis turtinga savo istorija ir unikalia kultūra. Vien apie Rusijos tradicijas galima kalbėti valandų valandas. Yra daugybė priežasčių, kodėl tūkstančiai turistų noriai leidžiasi į keliones po Rusiją. Ši šalis milžinė į pasaulį atnešė kur kas daugiau, nei Dostojevskį ir Tolstojų. Ne paslaptis, kad Rusijos istorijoje būta visko – ši šalis labai kontraverstiška ir pasaulyje pasižymėjus labai įvairiai. Tačiau šios šalies kultūra, neišsemiami turtai, senos ir unikalios tradicijos, vietinių svetingumas ir įstabus šalies eklektiškumas, pavergs visų keliautojų širdis. Lėktuvų bilietai į Rusiją jau turėtų būti jūsų pirkinių sąrašo viršuje. Jei svajojate pakeliauti po vieną įspūdingiausių pasaulio šalių, nedvejokite – atostogos Rusijoje kaip tik jums.

Populiariausi Rusijos miestai

Daugiausiai žmonių, keliaudami į Rusiją aplanko Maskvą, Sankt Peterburgą, Vladimirą ir Peterhofą. Jei norite gerai pažinti bent vieną Rusijos miestą, pamatyti visus lankytinus objektus ir tikrai pajusti miesto dvasią – turite savo vizitui skirt laiko. Rusijos kultūra ir istorija atsiskleidžia miestų gatvėse, neatsigrožėsite įspūdinga architektūra bei istoriniais monumentais. Muziejų ir galerijų gausa jus priblokš! Vien Sankt Peterburge, norint viską pamatyti, reikėtų praleisti bent savaitę ar daugiau. Maskva – nuostabaus grožio Rusijos sostinė. Miestas didžiulis, tad norėdami pamatyti kuo daugiau - kruopščiai planuokite savo kelionės laiką! Lietuvių bendruomenė Maskvoje labai plati, taigi keliaudami į Maskvą, tikrai nesunkiai gausite patarimų, iš vietinių tautiečių

Rusijos gamta

Kelionės į Rusijos gamtą – kažkas nepaprasto. Žygiai aplink Baikalo ežerą padės jums suprasti, kodėl tiek daug legendų supa didžiausią ir giliausia ežerą pasaulyje. Nepamirkite, kad Rusija yra didžiausia valstybė pasaulyje. Gamtos įvairovė Rusijoje – neįsivaizduojama. Jei planuojate kelionę po visą Rusiją, neteksite žado matydami, kokia eklektiška ir atšiauri yra Rusijos gamta. Nepažabotos Rusijos stepės, milžiniški sodriai žali miškai, kalnai ir lygumos, jūra, uolos, laukiniai gyvūnai... Niekur pasaulyje nėra tokios laukinės gamtos, kokią rasite keliaudami po Rusiją.

Skrydžiai į Rusiją